free counters
Counter

 

    Rafting

 

     Peru

 

 

Kolejna peruwiańska porcja mocnych wrażeń. Maksimum adrenaliny w minimum cenie. Rafting na rzece Urubamba. Stopień trudności 4+

Przygoda taka jak ta jest do kupienia w Cusco w jednej z wielu działających tam agencji turystycznych. Negocjujcie cenę. Jeżeli wybierzecie więcej niż jedną ofertę od tego samego agenta cena na pewno zejdzie w dół.

PS. Proponuję wyskoczyć za burtę. Oczywiście w miejscu, w którym jest to w miarę bezpieczne. Wtedy poczujecie potęgę wody. Uzmysłowicie sobie, co stałoby się z Waszym ciałem, gdybyście wypadli z łodzi na ,,ostrych” odcinkach rzeki.

Rafting in Peru- another maximum doze of adrenaline for a minimum price. The Urubamba River. Difficuilty level 4+

An adventure like this one is to be bought in Cuzco in one of many travel  agencies operating there. Remember- negotiate a price. If you choose more than one offer from the same agent, the price certainly goes down.

PS. I propose to jump overboard. Of course in the place where it’s quite safe. You will feel the power of the water. You will realize what would happen to your body if you came out of the boat at some dangerous parts of the river.