free counters
Counter

 

             Bolivia

 

Co jest najpiękniejsze w każdej podróży? Myślę, że możliwość spotykania ludzi ze wszystkich możliwych krajów świata. Spędzając wspólnie czas nie ma znaczenia gdzie się urodziłeś, jaki masz kolor skóry i czy jeszcze kiedykolwiek się spotkamy. Dzielimy te same pasje. Ważne jest tu i teraz. Zgrywamy się wspólnie (często w celu redukcji kosztów) i mamy niezły fun!

 W Boliwii pędziliśmy rowerami z Australijczykami, Nowo Zelandczykami czy Anglikami. Podziwiając biel Salaru del Uyuni (rozpijając przy tym butelkę whisky;) podróżowaliśmy w towarzystwie Brazylijczyków i jednej urodziwej Chilijki. Kierowca i jego żona byli integralną częścią naszej ekipy.

 Po jeziorze Titicaca pływaliśmy z parą sympatycznych Niemców. W głębiny kopalni w Potosi zapuścił się zaś z nami jeden przerażony Japończyk.

 Po kilku dniach spędzonych razem zawsze żal opuszczać nowych przyjaciół. To jest najgorszy moment każdej podróży:(

What is the most beautiful in every journey? I think that a possibility of meeting new people! Spending time together it doesn't matter where you were born, what colour of your skin is or what God you believe in. The most important is that we share the same passions. The most important is now and here. The worst moment of every journey? When you have to leave those people:(