free counters
Counter

 

 

   Colombia

 

           Bogota

 

   Diana&Borys&Andreas

 

 

 Diana pracuje jako pracownik opieki społecznej, zajmuje się bezdomnymi. Borys-jest artystą i grafikiem komputerowym. Łączą ich dwa rodzaje miłości-do siebie samych i do kotów!

 Ich przyjaciel-Andreas, który zorganizował dla nas rytuał picia ayahuaski, jest aktorem. Wszyscy oni kochają swój kraj i nie chcą mieszkać nigdzie indziej! Bez nich nie odkryłbym prawdziwej natury Kolumbii!

PS. Strach przed wyjazdem do tego kraju jest nieuzasadniony. Kolumbijczycy to mili o otwarci na świat ludzie.

Diana works as a social worker, she looks after homeless people. Her husband-Boris-is an artist and computer graphic. Combine them two kinds of love- for themselves and for the cats.

Their friends-Andreas, who arranged for us ayahuasca drinkung ritual, is an actor. They all love their country and don’t want to live anywhere else. Without them I wouldn’t have discovered the real nature of Colombia.

PS. Fear of going to this country country is groundless. The Columbians are very nice and openminded people.

 

 

Leticia-Joel

 Nasz pierwszy przewodnik po Amazonii okazał się wielką pomyłką. Nie dosyć, że nie zorganizował wszystkiego jak należy to na dodatek zostawił nas na środku rzeki pod opieką drugiego przewodnika, którym okazał się Joel.

 Joel posiada sporą wiedzę na temat Amazonii. Wspólnie brodziliśmy po pas w wodzie polując na anakondy, odwiedziliśmy ukrytą w dżungli ,,kokainową ” wioskę czy podziwialiśmy różowe delfiny. Joel polubił bardziej mnie niż Rzepę gdyż w przeciwieństwie do niego nie wykłócałem się o każdy cent! Skutek: często częstował mnie kaszasą!  

,,Moim przeznaczeniem jest zachowanie Amazonii dla naszych dzieci”. Gdy usłyszałem te słowa od razu nabrałem do niego jeszcze większego szacunku i polubiłem go jeszcze bardziej.

under construction